بازگشت به محصولات
ماژول فیبر هوآوی مدل SFP-10GE-10KM-SM-1310nm
ماژول فیبر هوآوی مدل SFP-10GE-10KM-SM-1310nm قیمت اصلی 2,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,795,000 تومان است.

ماژول فیبر هوآوی مدل SFP-GE-LX-SM1310

رابط‌ها :رابط فیبر

132 نفر در حال مشاهده محصول هستند
  • رابط‌ها : رابط فیبر

قیمت محصول:​

قیمت اصلی 500,000 تومان بود.قیمت فعلی 445,000 تومان است.

پرداخت درب منزل

بعد از دریافت سفارش

تضمین قیمت محصولات

کمترین قیمت در سطح اینترنت

امکان مرجوع کردن سفارش

در صورت عدم رضایت

تضمین کیفیت و اصالت

فروش مستقیم از شرکت

ارسال سریع سفارشات

با پست پیشتاز

سایر مشخصات=Single-mode Module, SFP-GE-LX-SM۱۳۱۰ ۱.۲۵G ۱۰KM برد دستگاه: ۱۰km نوع: Single-mode Module طول موج: ۱۳۱۰nm ولتاژ کاری: ۳.۳V

رابط‌ها=رابط فیبر

سرعت=۱.۲۵Gb/s

برد=۱۰ کیلومتر

مشخصات

  • وزن
    25 گرم
  • سایر مشخصات
    Single-mode Module, SFP-GE-LX-SM1310 1.25G 10KM برد دستگاه: 10km نوع: Single-mode Module طول موج: 1310nm ولتاژ کاری: 3.3V
  • رابط‌ها
    رابط فیبر
  • سرعت
    1.25Gb/s
  • برد
    10 کیلومتر
  • ابعاد
    10 × 15 × 60
ابعاد

60 × 15 × 10 سانتیمتر

برند

هوآوی

Suggested products

محصولات پیشنهادی