مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC210CS

سایر مشخصات=IEEE ۸۰۲.۳ab, IEEE ۸۰۲.۳z, IEEE ۸۰۲.۳x : STANDARDS and PROTOCOLS BASIC FUNCTION: Full Duplex Flow Control – IEEE ۸۰۲.۳x Extends fiber distance up to ۱۵km PORTS: ۱x ۱۰۰۰M SC port ۱x ۱۰۰۰M RJ۴۵ port -Auto MDI/MDIX Single-mode Fiber : NETWORK MEDIA ۱۰۰۰BASE-FX NETWORK MEDIA ۱۰۰۰BASE-T: UTP category ۵, ۵e cable – maximum ۱۰۰m EIA/TIA-۵۶۸ ۱۰۰Ω STP – maximum ۱۰۰m PWR, LINK, RX : LED INDICATOR تامین نیروی برق: External Power Adapter ENVIRONMENT: ℉Operating Temperature: ۰℃~۴۰℃/ ۳۲℉~۱۰۴ ℉Storage Temperature: -۴۰℃~۷۰℃ /-۴۰℉~۱۵۸ Operating Humidity: ۱۰%~۹۰% non-condensing Storage Humidity Storage Humidity: ۵%~۹۰% non-condensing MC۲۱۰CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل ۱۰۰۰BASE-LX/LH fiber به ۱۰۰۰Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

112 نفر در حال مشاهده محصول هستند

قیمت محصول:​

2,435,000 تومان

پرداخت درب منزل

بعد از دریافت سفارش

تضمین قیمت محصولات

کمترین قیمت در سطح اینترنت

امکان مرجوع کردن سفارش

در صورت عدم رضایت

تضمین کیفیت و اصالت

فروش مستقیم از شرکت

ارسال سریع سفارشات

با پست پیشتاز

فیبر نوری با توجه به مزیت های زیاد آن از جمله پهنای باند بالا، جایگزین سیم مسی شده است فیبر نوری داده ها را به صورت سیگنال های نوری ارسال می نماید. در نتیجه استفاده از فیبر نوری در شبکه مستلزم استفاه از دستگاهی برای تبدیل سیگنال های مختلف به سیگنال نوری می باشد که مبدل فیبر نوری یا کانورتور فیبر نوری نام دارد. مبدل ها در دسته بندی های مختلفی شامل ویدئو کانورتور، کانورتور تلفن ارائه می شوند که این دسته بندی ها بر اساس نوع سیگنال تبدیلی به سیگنال نوری می باشد.ما قادر به ارائه ی مبدل های فیبر نوری با برند OPF بلژیک می باشیم.

مشخصات

  • وزن
    100 گرم
  • سایر مشخصات
    IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS BASIC FUNCTION: Full Duplex Flow Control - IEEE 802.3x Extends fiber distance up to 15km PORTS: 1x 1000M SC port 1x 1000M RJ45 port -Auto MDI/MDIX Single-mode Fiber : NETWORK MEDIA 1000BASE-FX NETWORK MEDIA 1000BASE-T: UTP category 5, 5e cable - maximum 100m EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m PWR, LINK, RX : LED INDICATOR تامین نیروی برق: External Power Adapter ENVIRONMENT: ℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104 ℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158 Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity Storage Humidity: 5%~90% non-condensing MC210CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-LX/LH fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.
  • ابعاد
    27x73x94.5
وزن

150 گرم

ابعاد

94.5 × 73 × 27 سانتیمتر

برند

تی پی-لینک

Suggested products

محصولات پیشنهادی